Zillertal arena

Zillertal Arena jest największym terenem narciarskim w Dolinie Gerlos, jest to prawdziwy raj dla narciarzy. Zillertal ma do zaoferowanie piękne widoki i wiele innych atrakcji. Dowiedz się wszystkiego o Zillertal Arena.

góry wiosna zillertal

źródło: pixabay.com

Zillertal Arena

Jak już wyżej wspomnieliśmy Zillertal Arena to największy teren narciarski w Dolinie Gerlon, do zaoferowania ma stoki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy, ponadto Zillertal oferuje także wiele widoków, które zapierają dech w piersiach niejednemu. Dodatkowo miejsce to do zaoferowania ma wiele miejsc, które nawet nocą mają niejedno do pokazania. Dla wszystkich, którzy nie potrafią żyć bez internatu mamy bardzo dobrą wiadomość, w gospodach na trasach zjazdowych znajdziemy także internet, czasami nawet za darmo!

Zillertal Arena to 165 km tras zjazdowych w razie potrzeby są one dośnieżane. Stacja oferuje nam wyciągi i kolejki różnego rodzaju- obowiązuje na nich jeden karnet, a dzieci i młodzież mogą liczyć na zniżki 50% i 20%, są one w stanie obsłużyć 78 000 narciarzy na godzinę.

Zillertal góry

źródło: pixabay.com

Zillertal oferuje trasy o różnorakiej trudności, dlatego jest to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Najwięcej tras to te czarne i czerwone – 125 km. Zaawansowani narciarze mogą liczyć na trasy z pomiarem czasu – jest ich 3. Nie zapominamy także o średniozaawansowanych narciarzach, w Zillertal czeka na nich 40 km dobrze przygotowanych tras. Początkujący narciarze mogą liczyć na naukę jazdy na nartach, na najwyższym poziomie znajdą tutaj 8 szkół narciarskich i snowboardowych. Amatorzy snowboardu mogą liczyć na jazdę na 2 trasach, natomiast fani narciarstwa biegowego mają do dyspozycji aż 200 km tras. Zillertal oferuje śnieżne wyprawy przez 365 dni w roku, to właśnie tutaj lodowiec oferuje dobre warunki przez cały rok. Zillertall oferuje także spa, czy bary, w których możemy spędzać czas po dniu spędzonym na stoku. Miejsce to sprawdzi się zarówno na spokojniejsze jak i w pełni aktywne wyjazdy na narty.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *