Wyjazd na narty do Włoch- początkujący narciarze

Jeżeli jesteś osobą zaczynającą swoją przygodę z nartami, na pewno zastanawiasz się, gdzie mógłbyś się wybrać. Wyjazd na narty do Włoch to wspaniała przygoda, zarówno dla tych początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. W tym artykule dowiesz się o 5 najpopularniejszych miejscach, do których warto się udać, jeśli jesteś początkującym narciarzem.

narty Włochy

źródło: pixabay.com

Wyjazd na narty do Włoch- początkujący narciarze

  1. Sella Ronda – jest to miejsce specjalnie przygotowane dla tych niedoświadczonych narciarzy, tutaj nawet wyciągi przygotowane są pod osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę.
  2. Val di Fiemme – wyjeżdżając na narty do Włoch pierwszy raz, warto bliżej przyjrzeć się temu miejscu, ci mało doświadczeni na pewno nie zawiodą się tym wyborem, jest tu ponad 55 km łatwych tras, a także nartostrada dla dzieci
  3. Via Lattea (Dolina Mleczna) – jeżeli chcesz być pewien, że na wyjeździe na narty na pewno będzie śnieg, wybierz się właśnie tu, ponieważ znajduje się tu wiele tras, które są sztucznie zaśnieżone, ogólnie znajduje się tu 400 km różnej trudności tras, w tym wiele dla tych początkujących. Oprócz nart można tam także spróbować swoich sił na snowboardzie, ponieważ jest tam wiele snowparków do wyboru.
  4. Monecapione- w ośrodku znajdują się zarówno trasy dla tych bardziej doświadczonych, jak i tych, którzy doświadczenia w ogóle nie mają. Dodatkowa, kiedy jazda na nartach się nam już znudzi, możemy odwiedzić świetne restauracje, czy wybrać się na zakupy, tuż obok tej wspaniałej wioski narciarskiej.
  5. Valtournenche- trasy znajdujące się tam są bardzo długie o różnych stopniach trudności. Można tam także uprawiać narciarstwo biegowe pojeździć konno, a gdy znudzą nam się te atrakcje możemy wybrać się na skały strumienia Marmore w Chample V, aby podziwiać wspaniałe rzeźby. Znanymi kurortami tego rejonu są Chamois, Andre, Lorgnon.
wyjazd na narty do Włoch

źródło: pixabay.com

Wyjazd na narty do Włoch może być świetną rozrywką dla każdego narciarza. Początkujący narciarze na pewno docenia atuty wyżej wymienionych miejsc. Dajcie znać, gdzie wybraliście się po raz pierwszy na narty.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *