Najlepsze miejsca na spędzenie sylwestra w górach

Sylwester w górach to spełnienie marzeń każdego narciarza. Jeżeli marzy ci się coś więcej niż długa noc spędzona na zabawie i swojego sylwestra chcesz spędzić aktywnie pośród najpiękniejszych widoków, zobacz koniecznie najlepsze miejsca na spędzenie sylwestra w górach.

Najlepsze miejsca na spędzenie sylwestra w górach

Zillertal sylwester

źródło: pixabay.com

Zillertal

Zillertal jest najbliżej Polski położoną tyrolską doliną lodowcową, która sprawdzi się jako miejsce, w którym można spędzić sylwestra. W czasie sylwestra w barach organizowane są imprezy. Do niektórych z nich wstęp jest wolny, a więc macie pewność, że będziecie mieć nie jedno miejsce do spędzenia sylwestra. Oprócz zabaw sylwestrowych Zillertal jest miejscem, w którym znajduje się kilkanaście ośrodków, z których 5 jest naprawdę dużych. Oprócz tras, których nie będziesz w stanie zobaczyć wszystkich, Zillertal do zaoferowania ma także spa z wodami termalnymi, więc po zabawach sylwestrowych będziesz mógł bez problemu wypocząć.

Livigno

Powitanie nowego roku na stoku jest marzeniem nie jednego narciarza, niektórzy wybierają obiekty noclegowe, które można zarezerwować tylko na okres sylwestra, jednak warto zastanowić się nad dłuższym wyjazdem, aby mieć pewność, że po sylwestrowych zabawach wrócimy wypoczęci do domu i skorzystamy z tego co daje nam Livingo . Livingo ma do zaoferowania stoki usytuowane po dwóch stronach doliny położonej na wysokości 1800 metrów. Nie tylko szusowanie po stokach ma znaczenie, w Livingo znajdziecie wiele pubów, restauracji, dyskotek i pizzerii, które zapewnią wam, że wasz sylwestrowy wyjazd, będzie udany.

saalbach sylwester

źródło: pixabay.com

Saalbach

Saalbach sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli, którzy chcą spędzić aktywny sylwester. Saalbach to 270 km doskonale przygotowanych tras zjazdowych, które sprawdzą się zarówno w przypadku kiedy mamy duże doświadczenie na nartach, jak i mniejsze. Kohlmaiskopf, Bernkogel, Reiterkogel i Spieleckkogel sprawdzą się idealnie dla rodzin z dziećmi, ponieważ trasy te idealne są dla początkujących narciarzy. W czasie sylwestra w ciągu dnia będziecie mogli pojeździć ja stokach, aby noc sylwestrową spędzić wśród zapierających dech w piersiach widoków.

Gotowi na białe szaleństwo i sylwestra pośród pięknych widoków?

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *